Івановицький ліцей

КВЕСТ – ЕКСКУРСІЯ «ДУХОВНІ СКАРБИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ» ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ

Дата: 10.04.2024 14:01
Кількість переглядів: 13

Екскурсовод Анастасії Фатич провела 05 квітня 2024 року авторську квест – екскурсію «Духовні скарби українського народу» для учнів 10 – 11 класів.

Вона креативно і корисно представила інформацію про історію села Івановичі та запропонувала вирішити  цікаві завдання квесту шляхом  розгадування 7 кросвордів про історію села й України учням 10 та 11 класу.

Команди 10 й 11 класу успішно розгадавши слова по горизонталі, по вертикалі у виділеному стовпці знайшли відповідь на  всі завдання квесту.

Віднайдені  7 духовних скарбів українського народу  мотивуватимуть учнів займатись волонтерською діяльністю та допомагати ЗСУ!

Український народ заслуговує на Велику Перемогу! Разом до Перемоги! Все буде Україна!