Івановицький ліцей
Житомирського району Житомирської області

Історико - краєзнавчий музей

ОБЛАСНИЙ ОСВІТНІЙ ХАБ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ МУЗЕЇВ

16 квітня керівник музею Вячеслав Пишнюк брав участь в обласному освітньому хабі «Музейна практика та візуалізація музейного простору в буклетах і брошурах» організованому центром позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради. Практичну і корисну інформацію з даного питання озвучили:

14:25 19.04.2024

ФАТИЧ АНАСТАСІЯ ГІДНО ПРЕДСТАВИЛА ЖИТОМИРЩИНУ У КРОПИВНИЦЬКОМУ

Висловлюю щиру подяку Анастасії Фатич за професійне, креативне та цікаве представлення онлайн квест – екскурсії «Духовні скарби українського народу» у всеукраїнському етапі всеукраїнського конкурсу «Край, в якому я живу» у місті Кропивницькому!

13:19 29.03.2024

ФАТИЧ АНАСТАСІЯ ЗАЙНЯЛА І МІСЦЕ В ОБЛАСТІ У КОНКУРСІ ЕКСКУРСОВОДІВ

Висловлюю щиру подяку за якісну підготовку матеріалів (текстового опису, презентації та відеоролика) квест – екскурсії «Духовні скарби українського народу» та гідну участь в обласному етапі онлайн всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»!

17:18 27.01.2024

МОН ПІДТВЕРДИЛО ЗВАННЯ «ЗРАЗКОВИЙ» НАШОМУ МУЗЕЮ

У 2011 році Міністерство освіти і науки України присвоїло «Музею історії села Івановичі» нашого ліцею почесне звання "Зразковий" музей! Дане звання потрібно кожні п’ять років підтверджувати надаючи у міністерство пакет документів про діяльність музею у звітний період.

17:05 22.09.2023

КВЕСТ – ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ ПУЛИНСЬКОГО ЛІЦЕЮ!

Екскурсоводи музею Фатич Анастасія та Голомах Катерина успішно провели оновлену і удосконалену тематичну квест – екскурсію «Символ життя українців» для вихованці загонів «Кульбабка» та «Sunshine» табору організованого дозвілля "Сонечко» Пулинського ліцею.

16:25 12.06.2023

КРЕАТИВНІ КВЕСТ – ЕКСКУРСІЇ ДЛЯ УЧНІВ ЛІЦЕЮ!

У нашому музеї до Міжнародного дня музеїв 2023 були проведені ексклюзивні і креативні дві тематичні квест – екскурсії  «Символ життя українців» для учнів 5 – 6 та 7, 9, 11 класів.

16:17 22.05.2023