Івановицький ліцей

ОБЛАСНИЙ ОСВІТНІЙ ХАБ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ МУЗЕЇВ

Дата: 19.04.2024 14:25
Кількість переглядів: 16

16 квітня керівник музею Вячеслав Пишнюк брав участь в обласному освітньому хабі «Музейна практика та візуалізація музейного простору в буклетах і брошурах» організованому центром позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради. Практичну і корисну інформацію з даного питання озвучили:

·        В.о. директора Центру позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради Марія БОВСУНОВСЬКА.

·        Ольга БУРДЕЙНА, завідувач екскурсійно-краєзнавчого відділу Центру позашкільної освіти.

·        Викладачі Житомирського державного університету імені Івана Франка: Валерій БАШМАНІВСЬКИИ, завідувач кафедри журналістики, реклами та PR; Андрій БЛИЗНЮК, доцент кафедри журналістики, реклами та PR.

·        Представник Житомирського комунального       книжково-газетного      видавництва       «Полісся» Житомирської обласної ради Тетяна БЕЗВЕРХА.

·        Головний зберігач фондів Національного музею космонавтики ім. С.П. Корольова Наталія ЩЕРБАКОВА.

Отримана інформація допоможе створити цікавий і корисний буклет музею Івановицького ліцею!